Beata Mikołajczyk

“Nie rezygnuj nigdy ze swoich marzeń, bo jeśli umrą marzenia
umrzesz i Ty”
- D.H.

Osiągnięcia

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kliknij na poszczególne lata, aby rozwinąć listę osiągnięć.

 

 

1998

  • Mistrzostwa Polski Młodzików (Poznań)

– 2 miejsce k-2 500m (K. Smarul, B. Mikołajczyk)

1999

  • Regaty Eliminacyjne Młodzików (Bydgoszcz)

– 7 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Polski Młodzików (Poznań)

– 3 miejsce k-2 500m (K. Smarul, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-4 500m (Smarul, Wróblewska, Będkowska, Mikołajczyk)

2000

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów Młodszych (Wałcz)

– 7 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów (Bydgoszcz)

5 miejsce k-1 500 m

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski (Olsztyn)

2 miejsce k-1 5km

  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Bydgoszcz)

– 5 miejsce k-1 500m

– wywrotka k-1 3km

  • Międzynarodowe Zawody Juniorów (Ukraina)

– 1 miejsce 2km

– 1 miejsce 1500m

2001

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów Młodszych (Wałcz)

4 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów Młodszych (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów Młodszych (Bochum)

– 3 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 4 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Studzińska, Dzieniszewska, Wojnarowska)

  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Poznań)

– 2 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-1 3km

  • Puchar Nadziei Olimpijskiej (Racice – Czechy)

6 miejsce k-1 1000m

5 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

5 miejsce k-1 500m

5 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

5 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Sokołowska, Studzińska)

  • Konsultacje Jesienne Juniorów (Wałcz)

3 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

2002

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów (Wałcz)

1 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Piestany – Słowacja)

– 2 miejsce k-4 500m (Szulc, Mikołajczyk, Wojnarowska, Studzińska)

– 5 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-4 500m (Szulc, Mikołajczyk, Wojnarowska, Studzińska)

– 2 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Bochum – Niemcy)

– 1 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-4 500m (Latoszek, Studzińska, Szulc, Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 5km

  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

– 3 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 5 miejsce k-4 500m (Studzińska, Latoszek, Szulc, Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-1 500m

  • Puchar Nadziei Olimpijskiej (Piestany – Słowacja)

– 4 miejsce k-1 1000m

– 3 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Pająk)

– 3 miejsce k-1 500m

– 3 miejsce k-2 500 m (B. Mikołajczyk, M. Pająk)

– 2 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pająk, Wojnarowska, Dzieniszewska)

  • Konsultacje Jesienne Juniorów (Wałcz)

2003

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów (Wałcz)

  • Puchar Świata Seniorów (Szeged – Węgry)

6 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Czajczyńska)

– 5 miejsce k-4 200m (Sadalska, Białkowska, Mikołajczyk, Czajczyńska)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-4 200m (Sadalska, Białkowska, Mikołajczyk, Czajczyńska)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Bochum – Niemcy)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Polski Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 5km

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

– 3 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

– 4 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Komatsu – Japonia)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 6 miejsce k-4 (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Górzyńska, Polakowska)

– 3 miejsce k-1 500m

2004

  • Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

1 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 8 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Racice – Czechy)

3 miejsce k-1 1000m

2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Czajczyńska)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

1 miejsce k-1 500m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Bydgoszcz)

– 5 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

– 3 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2005

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A, Konieczna)

– 1 miejsce k-2 200m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

2 miejsce k-1 1000m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-4 1000m (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Białkowska, Pyżalska)

– 3 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Konieczna, Czajczyńska, Chojnacka)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Seniorów (Plovdiv – Bułgaria)

1 miejsce k-1 1000m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

– 5 miejsce k-2 500m k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 6 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

            3 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2006

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

1 miejsce k-1 500m

1 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Racice – Czechy)

– 2 miejsce k-1 500m

– 4 miejsce k-1 1000m

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 1 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Szeged – Węgry)

– 8 miejsce k-1 500m

– 4 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pyżalska, Chojnacka, Wojnarowska)

– 4 miejsce k-4 200m (Mikołajczyk, Pyżalska, Chojnacka, Wojnarowska)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2 miejsce k-4 1000m (Mikołajczyk, Pawełczak, Wysocka, Krukowska)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 2 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Wysocka, Krukowska)

2007

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

– 3 miejsce k-1 500m

– dyskwalifikacja k-1 1000m

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Pontevedra – Hiszpania)

– 5 miejsce k-1 1000m

– 7 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Świata Seniorów – Kwalifikacje Olimpijskie (Duisburg – Niemcy)

7 miejsce k-1 500m (kwalifikacja olimpijska)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 1 miejsce k-4 1000m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 4 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

  • Pre – Olympic Games (Pekin – Chiny)

– 7 miejsce k-1 500m

– dyskwalifikacja k-2 500m (M. Borowicz, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-4 500m (I. Kmetova, M. Kohlova, M. Borowicz, B. Mikołajczyk)

2008

  • Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce K-1 500m,

– 1 miejsce K-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Mediolan – Włochy)

– 8 miejsce K-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 2 miejsce K-4 1000 (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Wojnarowska, Chojnacka)

  • Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

2 miejsce K-4 500m (Mikołajczyk, Konieczna, Dzieniszewska, Kuczkowska)

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce K-4 (Mikołajczyk, Konieczna, Dzieniszewska, Kuczkowska)

– 1 miejsce K-2 (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Igrzyska Olimpijskie (Pekin – Chiny)

4 miejsce K-4 (Mikołajczyk, Konieczna, Dzieniszewska, Kuczkowska)

2 miejsce K-2 (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Bydgoszcz)

2 miejsce K-4 1000m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

            2 miejsce K-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

2009

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce ogólnie (woda, bieg, basen)

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

1 miejscek-1 500m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Racice – Czechy)

– 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 5 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Mikołajczyk, Chojnacka, Wojnarowska)

– 6 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Brandenburg – Niemcy)

– 4 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 8 miejsce k-2 500m (B.Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 2 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Kryger, Krukowska)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Dartmouth – Kanada)

– 4 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Wojnarowska, Mikołajczyk, Chojnacka)

– 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Chojnacka)

– 4 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Chojnacka)

2010

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

            4 miejsce k-1 200m

            1 miejsce k-1 1000m

            1 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Vichy – Francja)

            1miejsce k-1 1000m

            6 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Seged – Węgry)

            – 1 miejsce k-1 1000m

            8 miejsce k-1 500m

            19 miejsce k-1 200m

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów

– 1 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Krukowska)

– 1 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Kryger, Krukowska, Roszczyn)

– 1 miejsce 4x k-1 200m (Mikołajczyk, Kryger, Roszczyn, Krukowska)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Trasona – Hiszpania)

             3 miejsce k-1 1000m

– 6 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Poznań)

7 miejsce k-1 1000m

6 miejsce k-1 500m

  • I Puchar Polski w Ergometrach Kayak Pro – Nieoficjalne Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 1000m

5 miejsce “sztafeta 5 km open” (Mateusz Grabowiecki, Beata Mikołajczyk, Dawid Putto, Kajetan Rakowski)

2011

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

             – 1 miejsce k-1 500m

– 4 miejsce k-1 200m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • I Puchar Świata Seniorów (Poznań)

1 miejsce k-2 500m (Beata Mikołajczyk, Aneta Konieczna)

  • III Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

dyskwalifikacja, awaria steru podczas finału – k-4 500m (Walczykiewicz, Konieczna, Mikołajczyk, Wardowicz)

              2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

              1 miejsce 4x k-1 200m (Konieczna, Naja, Mikołajczyk, Walczykiewicz)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Belgrad – Serbia)

2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

              6 miejsce k-2 200m(B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne (Poznań)

 6 miejsce k-1 200m

              wywrotka k-1 500m

              1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Krukowska)

              1 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Kryger, Krukowska, Roszczyn)

              2 miejsce 4x k-1 200 (Mikołajczyk, Kryger, Roszczyn, Krukowska)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów – (Szeged – Węgry)

– 3 miejsce k-2 500m (Mikołajczyk, Konieczna)

  • Test przedolimpijski – (Wielka Brytania)

– 3 miejsce k-2 500m (Mikołajczyk, Konieczna)

  • Wielka Wioślarska – Bydgoszcz

– 1 miejsce k-1 200m

2012

  • Nelo Winter Challenge

– 4 miejsce k-1 2000m

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

 3 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 7 miejsce k-1 200m

  • I Puchar Świata Seniorów (Poznań)

 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

– 6 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • II Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

3 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

 1 miejsce k-2 1000m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • XXX Igrzyska Olimpijskie  (Londyn – Wielka Brytania)

– 4 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Konieczna, Naja, Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań) 

 3 miejsce k-2 500m (K.Pril, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 1000m (K. Pril, B. Mikołajczyk)

– 5 miejsce k-2 200m (K. Pril, B. Mikołajczyk)

  • Akademickie Mistrzostwa Świata  (Kazań – Rosja)

– 1 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-2 200m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Wielka Wioślarska (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 200m

2013

  • Nelo Winter Challenge (Montemor – o – Velho  –  Portugalia)

– 1 miejsce k-1 2000m

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 9 miejsce k-1 200m

  • I Puchar Świata Seniorów (Seged – Węgry)

– 3 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

– 1 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Krukowska)

  • III Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 2 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Krukowska)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Montemor – o Velho – Portugalia)

– 1 miejsce k-2 1000m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

– 3 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 200m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 4 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Krukowska)

  • Wielka Wioślarska (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 200m

2014

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów – I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce k-1 2000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (finał A)

– 1 miejsce k-1 500m (finał A)

  • I Puchar Świata Seniorów (Mediolan – Włochy)

– 4 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-1 1000m

  • II Puchar Świata Seniorów (Racice – Czechy)

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

  • III Puchar Świata Seniorów (Seged – Węgry)

– 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Brandenburg – Niemcy)

– 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Wojnarowska, Naja, Mikołajczyk)

– 7 miejsce k-2 200m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Moskwa – Rosja)

– 2 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

 

2015

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów – I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce k-1 2000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (finał A)

– 3 miejsce k-1 500m (finał A)

– 6 miejsce k-1 200m (finał A)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Racice – Czechy)

– 1 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 1000m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 200m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • I Puchar Świata Seniorów (Montemor-o-Velho – Portugalia)

–  5 miejsce k-1 500m

–  2 miejsce k-4 500m (Naja, Bruska, Wojnarowska, Mikołajczyk)

  • II Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

– 2 miejsce k-4 500m (Naja, Bruska, Wojnarowska, Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 8 miejsce k-4 200m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Bruska, Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 3 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • I Igrzyska Europejskie (Baku – Azerbejdżan)

– 3 miejsce k-4 500m (Naja, Dzieniszewska, Wojnarowska, Mikołajczyk)

– 6 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 5 miejsce k-2 200m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Mediolan – Włochy)

– 4 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 4 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Wojnarowska)

  • Test Olimpijski (Rio de Janeiro – Brazylia)

– 3 miejsce k-1 500m

– 5 miejsce k-2 500m (M.Walczykiewicz, B.Mikołajczyk)

2016

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów – I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce k-1 2000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (finał A)

– 1 miejsce k-1 500m (finał A)

– 7 miejsce k-1 200m (finał A)

  • I Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 10 miejsce k-1 500m

  • II Puchar Świata Seniorów (Montemor – o – Velho – Portugalia)

1 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

1 miejsce k-2 200m (M.Walczykiewicz, B. Mikołajczyk)

1 miejsce k-4 500m (Walczykieiwcz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

1 miejsce k-4 200m (Walczykiewicz, Wojnarowska, Naja, Mikołajczyk)

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

  • XXXI Igrzyska Olimpijskie  (Rio de Janeiro – Brazylia)

– 3 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 9 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

  • Wielka Wioślarska (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 200m