Beata Mikołajczyk

“Nie rezygnuj nigdy ze swoich marzeń, bo jeśli umrą marzenia
umrzesz i Ty”
- D.H.

Osiągnięcia

Kliknij na poszczególne lata, aby rozwinąć listę osiągnięć.

 

 

1998

  • Mistrzostwa Polski Młodzików (Poznań)

– 2 miejsce k-2 500m (K. Smarul, B. Mikołajczyk)

1999

  • Regaty Eliminacyjne Młodzików (Bydgoszcz)

– 7 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Polski Młodzików (Poznań)

– 3 miejsce k-2 500m (K. Smarul, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-4 500m (Smarul, Wróblewska, Będkowska, Mikołajczyk)

2000

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów Młodszych (Wałcz)

– 7 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów (Bydgoszcz)

5 miejsce k-1 500 m

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski (Olsztyn)

2 miejsce k-1 5km

  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Bydgoszcz)

– 5 miejsce k-1 500m

– wywrotka k-1 3km

  • Międzynarodowe Zawody Juniorów (Ukraina)

– 1 miejsce 2km

– 1 miejsce 1500m

2001

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów Młodszych (Wałcz)

4 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów Młodszych (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów Młodszych (Bochum)

– 3 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 4 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Studzińska, Dzieniszewska, Wojnarowska)

  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Poznań)

– 2 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-1 3km

  • Puchar Nadziei Olimpijskiej (Racice – Czechy)

6 miejsce k-1 1000m

5 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

5 miejsce k-1 500m

5 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

5 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Sokołowska, Studzińska)

  • Konsultacje Jesienne Juniorów (Wałcz)

3 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

2002

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów (Wałcz)

1 miejsce (woda, siłownia, bieg, basen)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Piestany – Słowacja)

– 2 miejsce k-4 500m (Szulc, Mikołajczyk, Wojnarowska, Studzińska)

– 5 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-4 500m (Szulc, Mikołajczyk, Wojnarowska, Studzińska)

– 2 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Bochum – Niemcy)

– 1 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-4 500m (Latoszek, Studzińska, Szulc, Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 500m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 5km

  • Mistrzostwa Europy Juniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

– 3 miejsce k-2 1000m (A. Szulc, B. Mikołajczyk)

– 5 miejsce k-4 500m (Studzińska, Latoszek, Szulc, Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-1 500m

  • Puchar Nadziei Olimpijskiej (Piestany – Słowacja)

– 4 miejsce k-1 1000m

– 3 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Pająk)

– 3 miejsce k-1 500m

– 3 miejsce k-2 500 m (B. Mikołajczyk, M. Pająk)

– 2 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pająk, Wojnarowska, Dzieniszewska)

  • Konsultacje Jesienne Juniorów (Wałcz)

2003

  • Konsultacje Wiosenne Juniorów (Wałcz)

  • Puchar Świata Seniorów (Szeged – Węgry)

6 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Czajczyńska)

– 5 miejsce k-4 200m (Sadalska, Białkowska, Mikołajczyk, Czajczyńska)

  • Regaty Eliminacyjne Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-4 200m (Sadalska, Białkowska, Mikołajczyk, Czajczyńska)

  • Międzynarodowe Regaty Juniorów (Bochum – Niemcy)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Polski Juniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 5km

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

– 3 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

– 4 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

  • Mistrzostwa Świata Juniorów (Komatsu – Japonia)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 6 miejsce k-4 (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Górzyńska, Polakowska)

– 3 miejsce k-1 500m

2004

  • Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

1 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 8 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Racice – Czechy)

3 miejsce k-1 1000m

2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Czajczyńska)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

1 miejsce k-1 500m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Bydgoszcz)

– 5 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Bona)

– 3 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2005

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A, Konieczna)

– 1 miejsce k-2 200m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

2 miejsce k-1 1000m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-4 1000m (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Białkowska, Pyżalska)

– 3 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Konieczna, Czajczyńska, Chojnacka)

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Seniorów (Plovdiv – Bułgaria)

1 miejsce k-1 1000m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

– 5 miejsce k-2 500m k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 6 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

            3 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2006

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

1 miejsce k-1 500m

1 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Racice – Czechy)

– 2 miejsce k-1 500m

– 4 miejsce k-1 1000m

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 1 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Szeged – Węgry)

– 8 miejsce k-1 500m

– 4 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pyżalska, Chojnacka, Wojnarowska)

– 4 miejsce k-4 200m (Mikołajczyk, Pyżalska, Chojnacka, Wojnarowska)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2 miejsce k-4 1000m (Mikołajczyk, Pawełczak, Wysocka, Krukowska)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 2 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Wysocka, Krukowska)

2007

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

– 3 miejsce k-1 500m

– dyskwalifikacja k-1 1000m

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Pontevedra – Hiszpania)

– 5 miejsce k-1 1000m

– 7 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Świata Seniorów – Kwalifikacje Olimpijskie (Duisburg – Niemcy)

7 miejsce k-1 500m (kwalifikacja olimpijska)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 1 miejsce k-4 1000m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 4 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

  • Pre – Olympic Games (Pekin – Chiny)

– 7 miejsce k-1 500m

– dyskwalifikacja k-2 500m (M. Borowicz, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-4 500m (I. Kmetova, M. Kohlova, M. Borowicz, B. Mikołajczyk)

2008

  • Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce K-1 500m,

– 1 miejsce K-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Mediolan – Włochy)

– 8 miejsce K-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 2 miejsce K-4 1000 (Mikołajczyk, Dzieniszewska, Wojnarowska, Chojnacka)

  • Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

2 miejsce K-4 500m (Mikołajczyk, Konieczna, Dzieniszewska, Kuczkowska)

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce K-4 (Mikołajczyk, Konieczna, Dzieniszewska, Kuczkowska)

– 1 miejsce K-2 (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Igrzyska Olimpijskie (Pekin – Chiny)

4 miejsce K-4 (Mikołajczyk, Konieczna, Dzieniszewska, Kuczkowska)

2 miejsce K-2 (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Bydgoszcz)

2 miejsce K-4 1000m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

            2 miejsce K-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Krukowska, Wysocka)

2009

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce ogólnie (woda, bieg, basen)

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

1 miejscek-1 500m

1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

2 miejsce k-1 1000m

  • Puchar Świata Seniorów (Racice – Czechy)

– 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 5 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Mikołajczyk, Chojnacka, Wojnarowska)

– 6 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Brandenburg – Niemcy)

– 4 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 8 miejsce k-2 500m (B.Mikołajczyk, S. Pawełczak)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-1 1000m

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, S. Pawełczak)

– 2 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Pawełczak, Kryger, Krukowska)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Dartmouth – Kanada)

– 4 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Wojnarowska, Mikołajczyk, Chojnacka)

– 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Chojnacka)

– 4 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, M. Chojnacka)

2010

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

            4 miejsce k-1 200m

            1 miejsce k-1 1000m

            1 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Vichy – Francja)

            1miejsce k-1 1000m

            6 miejsce k-1 500m

  • Puchar Świata Seniorów (Seged – Węgry)

            – 1 miejsce k-1 1000m

            8 miejsce k-1 500m

            19 miejsce k-1 200m

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów

– 1 miejsce k-1 1000m

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Krukowska)

– 1 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Kryger, Krukowska, Roszczyn)

– 1 miejsce 4x k-1 200m (Mikołajczyk, Kryger, Roszczyn, Krukowska)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Trasona – Hiszpania)

             3 miejsce k-1 1000m

– 6 miejsce k-1 500m

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Poznań)

7 miejsce k-1 1000m

6 miejsce k-1 500m

  • I Puchar Polski w Ergometrach Kayak Pro – Nieoficjalne Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 1000m

5 miejsce „sztafeta 5 km open” (Mateusz Grabowiecki, Beata Mikołajczyk, Dawid Putto, Kajetan Rakowski)

2011

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

             – 1 miejsce k-1 500m

– 4 miejsce k-1 200m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • I Puchar Świata Seniorów (Poznań)

1 miejsce k-2 500m (Beata Mikołajczyk, Aneta Konieczna)

  • III Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

dyskwalifikacja, awaria steru podczas finału – k-4 500m (Walczykiewicz, Konieczna, Mikołajczyk, Wardowicz)

              2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

              1 miejsce 4x k-1 200m (Konieczna, Naja, Mikołajczyk, Walczykiewicz)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Belgrad – Serbia)

2 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

              6 miejsce k-2 200m(B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne (Poznań)

 6 miejsce k-1 200m

              wywrotka k-1 500m

              1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, M. Krukowska)

              1 miejsce k-4 500m (Mikołajczyk, Kryger, Krukowska, Roszczyn)

              2 miejsce 4x k-1 200 (Mikołajczyk, Kryger, Roszczyn, Krukowska)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów – (Szeged – Węgry)

– 3 miejsce k-2 500m (Mikołajczyk, Konieczna)

  • Test przedolimpijski – (Wielka Brytania)

– 3 miejsce k-2 500m (Mikołajczyk, Konieczna)

  • Wielka Wioślarska – Bydgoszcz

– 1 miejsce k-1 200m

2012

  • Nelo Winter Challenge

– 4 miejsce k-1 2000m

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

 3 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 7 miejsce k-1 200m

  • I Puchar Świata Seniorów (Poznań)

 1 miejsce k-2 1000m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

– 6 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

  • II Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

3 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Zagrzeb – Chorwacja)

 1 miejsce k-2 1000m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • XXX Igrzyska Olimpijskie  (Londyn – Wielka Brytania)

– 4 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Konieczna, Naja, Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów (Poznań) 

 3 miejsce k-2 500m (K.Pril, B. Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 1000m (K. Pril, B. Mikołajczyk)

– 5 miejsce k-2 200m (K. Pril, B. Mikołajczyk)

  • Akademickie Mistrzostwa Świata  (Kazań – Rosja)

– 1 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-2 200m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Wielka Wioślarska (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 200m

2013

  • Nelo Winter Challenge (Montemor – o – Velho  –  Portugalia)

– 1 miejsce k-1 2000m

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

– 9 miejsce k-1 200m

  • I Puchar Świata Seniorów (Seged – Węgry)

– 3 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, A. Konieczna)

– 1 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Krukowska)

  • III Puchar Świata Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-2 500m (B. Mikołajczyk, E. Dzieniszewska)

– 2 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Krukowska)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Montemor – o Velho – Portugalia)

– 1 miejsce k-2 1000m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

– 3 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 200m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 4 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Krukowska)

  • Wielka Wioślarska (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 200m

2014

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów – I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce k-1 2000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (finał A)

– 1 miejsce k-1 500m (finał A)

  • I Puchar Świata Seniorów (Mediolan – Włochy)

– 4 miejsce k-1 500m

– 2 miejsce k-1 1000m

  • II Puchar Świata Seniorów (Racice – Czechy)

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

  • III Puchar Świata Seniorów (Seged – Węgry)

– 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 1 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Brandenburg – Niemcy)

– 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Wojnarowska, Naja, Mikołajczyk)

– 7 miejsce k-2 200m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Moskwa – Rosja)

– 2 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

– 3 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

 

2015

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów – I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce k-1 2000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (finał A)

– 3 miejsce k-1 500m (finał A)

– 6 miejsce k-1 200m (finał A)

  • Mistrzostwa Europy Seniorów (Racice – Czechy)

– 1 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 1000m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 200m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

  • I Puchar Świata Seniorów (Montemor-o-Velho – Portugalia)

–  5 miejsce k-1 500m

–  2 miejsce k-4 500m (Naja, Bruska, Wojnarowska, Mikołajczyk)

  • II Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

– 2 miejsce k-4 500m (Naja, Bruska, Wojnarowska, Mikołajczyk)

– 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 8 miejsce k-4 200m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Bruska, Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Polski Seniorów – II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Poznań)

– 3 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-1 1000m

  • I Igrzyska Europejskie (Baku – Azerbejdżan)

– 3 miejsce k-4 500m (Naja, Dzieniszewska, Wojnarowska, Mikołajczyk)

– 6 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 5 miejsce k-2 200m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

  • Mistrzostwa Świata Seniorów (Mediolan – Włochy)

– 4 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 4 miejsce k-4 500m (Naja, Mikołajczyk, Dzieniszewska, Wojnarowska)

  • Test Olimpijski (Rio de Janeiro – Brazylia)

– 3 miejsce k-1 500m

– 5 miejsce k-2 500m (M.Walczykiewicz, B.Mikołajczyk)

2016

  • Konsultacje Wiosenne Seniorów – I Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 1 miejsce k-1 2000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (przejazd indywidualny)

– 1 miejsce k-1 1000m (finał A)

– 1 miejsce k-1 500m (finał A)

– 7 miejsce k-1 200m (finał A)

  • I Puchar Świata Seniorów (Duisburg – Niemcy)

 2 miejsce k-2 500m (K.Naja, B. Mikołajczyk)

– 10 miejsce k-1 500m

  • II Puchar Świata Seniorów (Montemor – o – Velho – Portugalia)

1 miejsce k-2 500m (K. Naja, B. Mikołajczyk)

1 miejsce k-2 200m (M.Walczykiewicz, B. Mikołajczyk)

1 miejsce k-4 500m (Walczykieiwcz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

1 miejsce k-4 200m (Walczykiewicz, Wojnarowska, Naja, Mikołajczyk)

  • II Regaty Eliminacyjne Seniorów (Wałcz)

– 2 miejsce k-1 500m

– 1 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

  • XXXI Igrzyska Olimpijskie  (Rio de Janeiro – Brazylia)

– 3 miejsce k-2 500m (K.Naja, B.Mikołajczyk)

– 9 miejsce k-4 500m (Walczykiewicz, Dzieniszewska, Naja, Mikołajczyk)

  • Wielka Wioślarska (Bydgoszcz)

– 1 miejsce k-1 200m